english version
Tel.: 42 640 15 22 Kom.: 792 702 700

Krótko o nas

Podstawą naszej działalności jest zaopatrywanie laboratoriów analitycznych w analizatory medyczne oraz niezbędne do pracy odczynniki i akcesoria. Prowadzimy także serwis nie tylko oferowanych przez nas analizatorów, ale też analizatorów wielu renomowanych firm światowych. Swoją działalność opieramy na bardzo bogatym doświadczeniu zbieranym przez ponad dwadzieścia lat. Współpracując z wieloma międzynarodowymi firmami, w tym czasie poznaliśmy analizatory produkowane przez takie firmy, jak: Ciba-Corning, Bayer, AVL, Roche, Vital i wiele innych. Posiadamy doskonałe przygotowanie merytoryczne, co bardzo pomaga nam przy prowadzeniu obsługi posprzedażnej i serwisu. Oferujemy również wiele alternatywnych odczynników do różnych typów analizatorów, co przy zachowaniu wysokiej jakości pomiarów prowadzi do obniżania kosztów. Przykładamy wielką wagę do rozwoju firmy, więc zachęcamy Państwa do częstego odwiedzania naszej strony w poszukiwaniu nowości.

Aktualności

Analizatory jonów GemLyte oraz SmartLyte (Diamond Diagnostics)

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie pytaniami na temat obsługi analizatorów jonów GemLyte oraz SmartLyte produkcji amerykańskiej firmy Diamond Diagnostics informujemy, że posiadamy wszystkie niezbędne do pracy aparatów GemLyte oraz SmartLyte odczynniki i materiały zużywalne (elektrody oraz weżyki). Prowadzimy również pogwarancyjny serwis aparatów GemLyte oraz SmartLyte. W razie pytań prosimy o kontakt.

Nowa szata graficzna strony

Z radością chcielibyśmy Państwa powitać na odnowionej, bardziej przejrzystej stronie www. Zachęcamy do dzielenia się ewentualnymi uwagami (dane kontaktowe).

Współpraca z firmą Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu 2014 roku podpisaliśmy umowę o współpracy w zakresie serwisowania wybranej grupy urządzeń oferowanych na polskim rynku przez Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy pewni, że usługi świadczone dla lidera rynku diagnostycznego jakim jest firma Roche Diagnostics Polska przyczynią się do dalszego intensywnego rozwoju naszej firmy.

Serwis analizatorów Rapidlab 248 / Rapidlab 348/ Rapidlab 800

W latach 90-tych ubiegłego wieku, a więc ponad 20 lat temu, będąc pracownikiem międzynarodowej firmy Ciba-Corning, rozpocząłem moją przygodę jako inżynier serwisu. Specjalnie używam sformułowania „przygodę”, bo nigdy tego zajęcia nie traktowałem jak ciężką pracę, ale jak fascynujące zajęcie pozwalające mi robić to, co naprawdę lubię. Jako inżynier odpowiedzialny za analizatory RKZ miałem przyjemność instalować w Polsce pierwsze analizatory Rapidlab 248, Rapidlab 348 oraz Rapidlab 800. Wiele z tych analizatorów pracuje do dzisiaj, doskonale wykonując swoje zadania.

Obecnie, jako certyfikowany serwis analizatorów Rapidlab prowadzimy przeglądy okresowe oraz naprawy, oferując, przy zachowaniu usług najwyższej jakości, konkurencyjne ceny w stosunku do obecnego dystrybutora – firmy Siemens. Z naszą firmą współpracuje wielu byłych inżynierów serwisu firmy Siemens, którzy ostatnio opuścili szeregi tej korporacji. Dzięki tym wysoko wyspecjalizowanym specjalistom jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na Państwa potrzeby.

Mogą u nas Państwo, bez zbędnych przeszkód, zasięgnąć porady serwisowej przez telefon (kom. 792-702-700) praktycznie 7 dni w tygodniu w godzinach od 8-20. Posiadamy oryginalne części zamienne do analizatorów Rapidlab oraz zamienniki, które charakteryzują się niższą ceną przy zachowaniu wysokiej jakości. Jesteśmy również dystrybutorem konkurencyjnych odczynników do analizatorów Rapidlab produkowanych przez znane światowe firmy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy!

Laboratoryjny System Informatyczny

W ostatnim czasie nasza oferta została rozszerzona o Laboratoryjny System Informatyczny.
Ten zintegrowany system laboratoryjny pozwala na połączenie w sieci wszystkich znajdujących się w laboratorium analizatorów (o ile pozwalają na to warunki techniczne analizatorów), przesyłanie i zarządzanie danymi, przesyłanie danych na odległość, wspólny końcowy wydruk.
Laboratoryjny System Informatyczny pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu potrzebnego na wykonanie badań, zminimalizowanie ilości błędów i pomyłek, uzyskanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przejrzystego wyniku zawierającego wszystkie niezbędne informacje.
W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Współpraca z firmą Dirui

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu 2012 roku podpisaliśmy umowę ze światowym koncernem Dirui Industrial Co. Ltd (Chiny) o współpracy w zakresie serwisowania analizatorów medycznych wyprodukowanych przez tę firmę. Firma Dirui (strona www) jest jednym z największych światowych producentów analizatorów medycznych wykorzystywanych w diagnostyce laboratoryjnej. Na polskim rynku doskonale są znane analizatory do diagnostyki moczu H-100 i H-500. Wszystkich użytkowników analizatorów Dirui zainteresowanych współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt.